Ćwiczenia dla wszystkich Boot Camp

Boot camp

Ćwiczenia dla wszystkich Boot Camp to trening funkcjonalny w grupie odbywający się na świeżym powietrzu. Ćwiczone są wszystkie partie ciała, poprawiana motoryka, wzmacniana wytrzymałość i odporność ciała.

Dzięki temu, że ćwiczenia odbywają się w grupie gwarantowane jest wsparcie i motywacja do ćwiczeń. A wszystko zaczęło się w amerykańskiej armii, gdzie właśnie na takich zasadach wykonywane są ćwiczenia w trakcie szkoleń. Zajęcia Boot Camp odbywają się jednak w inny sposób, ponieważ bardziej przypominają zabawę aniżeli wojskowy mores.

Ćwiczenia dla wszystkich Boot Camp są już dostępne w Polsce.

W zeszłym roku akcja społeczna „Ruszamy Polskę z Kanapy” objęła swoim zasięgiem całą Polskę. Do treningów ogólnorozwojowych Boot Camp zapraszano wszystkich za darmo w wielu miastach Polski. Zajęcia były dostosowane do potrzeb osób, chcących zacząć się ruszać, ale równocześnie cierpiących na brak kondycji lub nadwagę.

Brak aktywności fizycznej to problem dotyczący co drugiej osoby w wieku przedemerytalnym i emerytalnym. Niechęć do sportu argumentowana jest na ogół brakiem czasu, motywacji czy stanem zdrowia.

Trenerzy Boot Camp opracowują specjalny program ćwiczeń dla osób, które dopiero co wstały z kanapy. W tym roku w ramach darmowych zajęć Boot Camp, w poniedziałek 08 maja rozpocznie się otwarty trening Nordic Walking.

Zaproszeni są wszyscy, bez względu na wiek i stopień zaawansowania w ćwiczeniach.

Organizatorzy proponują ogólny trening Nordic Walkingu. Chętni spotykają się o godzinie 18 tej przy wejściu do warszawskiego ZOO, od jego północnej strony, czyli przy Moście Gdańskim.

Zajęcia potrwają około 60 minut i będą prowadzone przez trenera Adama Czubę.

W ramach treningu uczestnicy będą mieli możliwość poznania trochę techniki Nordic Walkingu oraz odbędą wspaniały spacer wśród pięknej, praskiej, nadwiślanej przyrody. Organizatorzy proszę o zabranie własnych kijków.

A już we wtorek 09.05 można w ramach Boot Camp wziąć udział w zajęciach z elementami yogi, stretchingu i pilatesu, które wzmacniają brzuch, poprawiają kondycję kręgosłupa. Wydarzenie będzie miało miejsce w Parku Herberta w Warszawie, o godzinie 18tej. Organizatorzy przypominają o zabraniu karimaty.

Darmowe akcje Boot Camp, promujące zdrowy tryb życia społeczeństwa, mają miejsce w całej Polsce, dlatego warto być na bieżącą z ofertą, jaką zawiera terminarz mieszczący się na stronie internetowej organizatora.

Zapisów do organizowanych wydarzeń w ramach Boot Camp można dokonać na stronie internetowej:

https://bootcamppolska.pl/pl/terminarz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *