„Nasz Senior” luty 2017

NaszSenior - luty 2017

Drogi Czytelniku!

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce czwarty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”.

Luty jest miesiącem Walentynek i z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Czytelnikom: Wszystkiego dobrego w Dniu Św. Walentego, dużo radości, dużo czułości, a przede wszystkim morza miłości. W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowym i intelektualnym.

NaszSenior - pobierz numer 02/2017W tym numerze szczególnie polecamy obszerny artykuł Joanny Zadrowskiej „Jak upiec samodzielnie pyszny chleb”, w którym do-wiedzie ona, że upieczenie świeżego chleba w domowym zaciszu nie jest wcale trudne i każdy z nas może to zrobić.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydru-kować swój egzemplarz. Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udo-stępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Naciskając ten link pobierzesz numer 2017/01 czasopisma „Nasz Senior”« (Poprzedni artykuł)
(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *