„Nasz Senior” kwiecień 2017

NaszSenior - miesiecznik dla seniorow - numer 2017/04

Drogi Czytelniku!

Z okazji Wielkanocy życzymy Państwu zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt w gronie najbliższych.

W tym numerze szczególnie polecamy artykuł Agaty Mościckiej „20 rzeczy do zrobienia zanim zostaniesz seniorem”, w którym dowiemy się, jak wykorzystać swoje życie w pełni.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz. Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.

NaszSenior - miesięcznik - kwiecien 2017Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

Naciskając ten link pobierzesz numer 2017/04 czasopisma „Nasz Senior”.

 « (Poprzedni artykuł)
(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *