Szukaj

O NASZSENIOR.PL

NASZSENIOR.PL jest firmą, która dysponuje 28 letnim doświadczeniem branżowym w obsłudze sieci handlowych. Specjalizujemy się w zakresie dostarczania, wdrażania oprogramowania do kontroli i zarządzania sprzedażą. Od wielu lat bardzo ważnym segmentem naszych działań rozwojowych jest zaawansowana analiza gromadzonych danych w skali Big Data. Szczególną wagę przykładamy do doskonalenia modułów sztucznej inteligencji w zakresie eksploracji danych, co jest istotnie pomocne
w badaniu zachowań obserwowanych obiektów. W zakresie rozwiązań centralnych oferujemy systemy Retilia.point oraz Retilia.chain, które przez wiele lat tworzyliśmy wspólnie z firmą Retilia Sp. z o.o. Prezes firmy NASZSENIOR.PL, Pan Andrzej Bochacz jest głównym projektantem ww. systemów.

NASZSENIOR.PL jest właścicielem systemu do zarządzania siecią sklepów detalicznych K2onlinePOS i współpracuje z firmą K2online.pl, która jest producentem rejestratorów K2online, które zbierają ważne informacje o życiu sklepu oraz eksportuje je do serwisu internetowego K2online.pl.  Pan Andrzej Bochacz jest właścicielem firmy K2online.pl.

NASZSENIOR.PL jest właścicielem systemu opiekuńczo-ratunkowego SilverCRS, z którego na początku 2019 roku korzystało już ponad 1000 osób starszych. Opaski teleopiekuńcze, czujniki ruchu, identyfikatory, czujniki dymy, gazy, tlenku węgla, lokalizacja GPS, śledzenie warunków pogodowych, moduł analizy statystycznej, IoT, to wszystko może wspierać opiekę nad osobami. Specjalny moduł profilowania pozwala na tworzenie specjalistycznej ankiety, analizowanie zachowań i klasyfikowanie podopiecznego, aby zaproponować optymalny zestaw teleopiekuńczy.

NASZSENIOR.PL doskonaląc stosowane metody, algorytmy i procedury uczestniczy aktywnie w wielu projektach badawczych, sesjach naukowych oraz współpracuje  z instytucjami i organizacjami Srebrnej Gospodarki. Jesteśmy partnerami: Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej, Izby Gospodarczej Medycyna Polska, Polskiego Towarzystwa Informatyki w sekcji e-zdrowie, Polskiej Izby Ochrony, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, Mazowieckiego Centrum Pomocy Społecznej, Telemedycyna Polska, SiDLY, Kronos, Zembro, Vivago, Svenska Institutet, Riga Technical University, Örebro Universitet, SilverEco.

NASZSENIOR.PL udostępnia największy wielotematyczny, polski serwis internetowy oraz stronę na Facebook dedykowane przede wszystkim seniorom.

NASZSENIOR.PL udostępnia również serwis internetowy, który przetwarza importowane dane. Gromadzone informacje służą do przygotowywania raportów analitycznych dla kadry zarządzającej.

Przekazujemy naszym klientom przejrzyste informacje, które umożliwiają zwiększenie skuteczności ich działalności oraz pomagają podejmować ważne decyzje.

NASZSENIOR.PL tworzy niezbędne oprogramowania a nasi programiści specjalizują się  w rozwiązaniach klasy web oraz mobilnych.

NASZSENIOR.PL oferuje urządzenia, które są standardowo instalowane przez naszych serwisantów oraz objęte są gwarancją w czasie trwania umowy.

NASZSENIOR.PL wdrażając urządzenia oraz oprogramowanie umożliwia ich bieżące monitorowanie przez internet.  Nasz dział wsparcia oferuje pomoc serwisową przez całą dobę w trybie 24h przez 7 dni w tygodniu.