Szukaj

Świąteczne wydanie „Naszego Seniora”

Nasz Senior Numer 2016/12

Drogi Czytelniku.

Od kilku lat możesz uczestniczyć w życiu Seniorów razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jest on naszym wspólnym dobrem i ważnym środkiem, który służy do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowym i intelektualnym.

Zainteresowanie tematami poruszanymi w naszych artykułach jest bardzo duże. Otrzymujemy jednak sygnały, że jest wiele osób, które chętnie czytałyby „Naszego Seniora”, ale nie mogą korzystać z komputera. W związku z tym oddajemy do Twoich rąk czasopismo „Nasz Senior”.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.

Świąteczny numer NaszSenior 2016/12Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl nadal będzie zamieszczał aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

Naciskając ten link pobierzesz numer 2016/12 czasopisma „Nasz Senior”