Alert dla alergików – walka z patogenami

HIGIENA  I BEZPIECZEŃSTWO DLA KAŻDEGO, czyli realna  pomoc w walce z patogenami. Idealne rozwiązanie dla alergików.

CZAS GDY NASZ ORGANIZM STYKA SIĘ Z DOTĄD NIEZNANYM WIRUSEM, JEST DLA NAS SZCZEGÓLNIE GROŹNY I OZNACZA PRZYNAJMNIEJ WZMOŻONE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENĘ WŁASNĄ I NAJBLIŻSZYCH. TAK JEST WŁAŚNIE TERAZ, JAK ZBUDOWAĆ W SOBIE TE NAWYKI, BY ZMINIMALIZOWAĆ MOŻLIWOŚĆ ZAKAŻENIA.

Pandemia uświadomiła nam, jak ważne jest zachowanie właściwej higieny osobistej poprzez dezynfekcję. Chętnie zatem sięgamy po produkty, które mają nam w tym pomóc.

Jaki preparat wybrać? Najlepiej naturalny, skuteczny i o przedłużonym działaniu. Proponuję zwrócić uwagę na serię produktów o szerokim spektrum. Jak choćby seria MINERAL firmy INSTYTUTU TRADYCJI NARODOWEJ, które wykazują skuteczność w niszczeniu wirusów, bakterii, grzybów i innych patogenów, co zostało zweryfikowane poprzez szczegółowe badania laboratoryjne wykonane przez wiodące, akredytowane w EU polskie laboratoria. Dlatego pozwalają na przerwanie łańcucha infekcji i dzięki nim skutecznie zmniejsza się ryzyko wielu zakażeń. A to szczególnie cenne dla alergików.

NAJWAŻNIEJSZE OBSZARY, KTÓRE POWINNY BYĆ PODDANE TYM PROCESOM TO…

Dom, biura czy gabinety, przestrzenie użyteczności publicznej, zbiorowej….  Przecierajmy zatem blaty i akcesoria kuchenne, klamki, maty do przewijania, akcesoria zwierzęce… Zdecydowanie także skuteczne  i bezpieczne do stosowania w gospodarstwie domowym.

SERDECZNIE POLECAM:

MINERALS  LINIA SAFE+

to linia produktów przeznaczona do przerwania ciągu przyczynowo- skutkowego między człowiekiem a infekcjami pochodzenia bakteryjnego, wirusowego czy grzybiczego.

MINERALS  LINIA SAFE+ MASK

do dezynfekcji , dłoni, fartuchów…, klimatyzacji czy maseczek- co zapewnia bezpieczne oddychanie, odświeżanie i podnoszenie skuteczności ochrony przed infekcją.

MINERALS  LINIA SAFE+ BABY

zapewnia bezpieczne odświeżanie i ochronę mikrobiologiczną zabawek i akcesoriów dziecięcych.

MINERALS  LINIA SAFE+ SLEEP

zapewnia bezpieczny sen, poprzez odświeżanie i ochronę materacy, pościeli, kocy… przed roztoczami. PRODUKT POLECANY DLA ALERGIKÓW.

MINERALS  LINIA SAFE+ FOOT

zapewnia bezpieczeństwo przy noszeniu butów, poprawia zdrowie stopy, gdyż stanowi odświeżenie i ochronę przed rozwojem grzybic. PRODUKT O SILNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH DEZODORUJĄCYCH.

MINERALS  LINIA SAFE+ UNDERWEAR

zapewnia bezpieczeństwo dla ciała, gdyż stanowi bezpośrednią ochronę mikrobiologiczną skóry, o trwałych właściwościach dezodorujących i impregnujących bieliznę osobistą oraz wszelką odzież: sportową, ochronną, roboczą…

MINERALS  LINIA SAFE+ ANIMALS

zapewnia bezpieczeństwo dla wszystkich zwierząt, hamując i likwidując namnażanie się zakaźnych mikroorganizmów. POLECANY DO DEZYNFEKCJI RÓŻNEGO RODZAJU AKCESORIÓW.

CO WIEMY O SKUTECZNOŚCI TYCH PREPARATÓW?

O tym mówi ich skład. Produkty z SERII MINERALS zawierają: srebro, złoto, cynk, kwas L-askorbinowy oraz wodę utlenioną poniżej jednego procenta. Wyniki wykazały, iż przebadane produkcji do dezynfekcji i permanentnej dekontaminacji mają przedłużone działanie do 96 godzin już po jednym oprysku. SĄ EKOLOGICZNE, BEZPIECZNE DLA ALERGIKÓW i zgodne ze współczesnymi trendami BIO & EKO. Rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Leczniczych i Produktów Biobójczych URPLWLiPB MZ RP potwierdza ich legalność.

Często są stosowane w NZOZ i prywatnych gabinetach lekarskich, kosmetycznych, rehabilitacyjnych, zabiegowych, budynkach użyteczności publicznej i do prywatnego zastosowania.

DEKONTAMINACJA TO SŁOWO, KTÓRE CORAZ CZĘŚCIEJ POJAWIA SIĘ W ROZMOWACH O OCZYSZCZANIU POWIETRZA.

Czym właściwie jest dekontaminacja ?

Dekontaminacja  fachowo oznacza proces polegający na usunięciu i dezaktywacji substancji szkodliwej, która zagraża życiu lub zdrowiu organizmu żywego poprzez bezpośredni kontakt lub używane sprzęty. Poddawane są jej zarazem ludzie, zwierzęta, jak i otoczenie. Dlatego też polecam serię wyżej opisaną, gdyż jej działanie w pełni wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

JAKIE KORZYŚCI UZYSKAMY ZATEM STOSUJĄC DEKONTAMINACJĘ PRODUKTAMI Z SERII MINERALS ?

Przede wszystkim zwiększymy nasze bezpieczeństwo, bo ograniczymy przenoszenie  infekcji. Zadbamy o powierzchnię i przedmioty wyposażenia, z którymi mamy styczność, wydłużając ich przydatność. Chronimy również zwierzęta, dając im większy komfort szczególnie po zabiegach fryzjerskich ale i chirurgicznych. Kolejną zaletą jest fakt, iż produkty z serii Minerals nie odbarwiają tkanin i wszelkiego rodzaju tapicerki, odzieży…  Stosują w/w produkty możemy czuć się bezpiecznie  na pływalni, w ośrodkach sportowych, sanatoriach, gabinetach odnowy biologicznej, domach opieki, środkach transportu publicznego, czyli wszędzie tam gdzie otacza nas duża grupa ludzi.

ZAPRASZAM

sklep.itn24.pl

Zakładka higiena

tel.531 700 385

 (Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *