Szukaj

Alert dla alergików – walka z patogenami

HIGIENA  I BEZPIECZEŃSTWO DLA KAŻDEGO, czyli realna  pomoc w walce z patogenami. Idealne rozwiązanie dla alergików.

CZAS GDY NASZ ORGANIZM STYKA SIĘ Z DOTĄD NIEZNANYM WIRUSEM, JEST DLA NAS SZCZEGÓLNIE GROŹNY I OZNACZA PRZYNAJMNIEJ WZMOŻONE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENĘ WŁASNĄ I NAJBLIŻSZYCH. TAK JEST WŁAŚNIE TERAZ, JAK ZBUDOWAĆ W SOBIE TE NAWYKI, BY ZMINIMALIZOWAĆ MOŻLIWOŚĆ ZAKAŻENIA.

Pandemia uświadomiła nam, jak ważne jest zachowanie właściwej higieny osobistej poprzez dezynfekcję. Chętnie zatem sięgamy po produkty, które mają nam w tym pomóc.

Jaki preparat wybrać? Najlepiej naturalny, skuteczny i o przedłużonym działaniu. Proponuję zwrócić uwagę na serię produktów o szerokim spektrum. Jak choćby seria MINERAL firmy INSTYTUTU TRADYCJI NARODOWEJ, które wykazują skuteczność w niszczeniu wirusów, bakterii, grzybów i innych patogenów, co zostało zweryfikowane poprzez szczegółowe badania laboratoryjne wykonane przez wiodące, akredytowane w EU polskie laboratoria. Dlatego pozwalają na przerwanie łańcucha infekcji i dzięki nim skutecznie zmniejsza się ryzyko wielu zakażeń. A to szczególnie cenne dla alergików.

NAJWAŻNIEJSZE OBSZARY, KTÓRE POWINNY BYĆ PODDANE TYM PROCESOM TO…

Dom, biura czy gabinety, przestrzenie użyteczności publicznej, zbiorowej….  Przecierajmy zatem blaty i akcesoria kuchenne, klamki, maty do przewijania, akcesoria zwierzęce… Zdecydowanie także skuteczne  i bezpieczne do stosowania w gospodarstwie domowym.

SERDECZNIE POLECAM:

MINERALS  LINIA SAFE+

to linia produktów przeznaczona do przerwania ciągu przyczynowo- skutkowego między człowiekiem a infekcjami pochodzenia bakteryjnego, wirusowego czy grzybiczego.

MINERALS  LINIA SAFE+ MASK

do dezynfekcji , dłoni, fartuchów…, klimatyzacji czy maseczek- co zapewnia bezpieczne oddychanie, odświeżanie i podnoszenie skuteczności ochrony przed infekcją.

MINERALS  LINIA SAFE+ BABY

zapewnia bezpieczne odświeżanie i ochronę mikrobiologiczną zabawek i akcesoriów dziecięcych.

MINERALS  LINIA SAFE+ SLEEP

zapewnia bezpieczny sen, poprzez odświeżanie i ochronę materacy, pościeli, kocy… przed roztoczami. PRODUKT POLECANY DLA ALERGIKÓW.

MINERALS  LINIA SAFE+ FOOT

zapewnia bezpieczeństwo przy noszeniu butów, poprawia zdrowie stopy, gdyż stanowi odświeżenie i ochronę przed rozwojem grzybic. PRODUKT O SILNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH DEZODORUJĄCYCH.

MINERALS  LINIA SAFE+ UNDERWEAR

zapewnia bezpieczeństwo dla ciała, gdyż stanowi bezpośrednią ochronę mikrobiologiczną skóry, o trwałych właściwościach dezodorujących i impregnujących bieliznę osobistą oraz wszelką odzież: sportową, ochronną, roboczą…

MINERALS  LINIA SAFE+ ANIMALS

zapewnia bezpieczeństwo dla wszystkich zwierząt, hamując i likwidując namnażanie się zakaźnych mikroorganizmów. POLECANY DO DEZYNFEKCJI RÓŻNEGO RODZAJU AKCESORIÓW.

CO WIEMY O SKUTECZNOŚCI TYCH PREPARATÓW?

O tym mówi ich skład. Produkty z SERII MINERALS zawierają: srebro, złoto, cynk, kwas L-askorbinowy oraz wodę utlenioną poniżej jednego procenta. Wyniki wykazały, iż przebadane produkcji do dezynfekcji i permanentnej dekontaminacji mają przedłużone działanie do 96 godzin już po jednym oprysku. SĄ EKOLOGICZNE, BEZPIECZNE DLA ALERGIKÓW i zgodne ze współczesnymi trendami BIO & EKO. Rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Leczniczych i Produktów Biobójczych URPLWLiPB MZ RP potwierdza ich legalność.

Często są stosowane w NZOZ i prywatnych gabinetach lekarskich, kosmetycznych, rehabilitacyjnych, zabiegowych, budynkach użyteczności publicznej i do prywatnego zastosowania.

DEKONTAMINACJA TO SŁOWO, KTÓRE CORAZ CZĘŚCIEJ POJAWIA SIĘ W ROZMOWACH O OCZYSZCZANIU POWIETRZA.

Czym właściwie jest dekontaminacja ?

Dekontaminacja  fachowo oznacza proces polegający na usunięciu i dezaktywacji substancji szkodliwej, która zagraża życiu lub zdrowiu organizmu żywego poprzez bezpośredni kontakt lub używane sprzęty. Poddawane są jej zarazem ludzie, zwierzęta, jak i otoczenie. Dlatego też polecam serię wyżej opisaną, gdyż jej działanie w pełni wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

JAKIE KORZYŚCI UZYSKAMY ZATEM STOSUJĄC DEKONTAMINACJĘ PRODUKTAMI Z SERII MINERALS ?

Przede wszystkim zwiększymy nasze bezpieczeństwo, bo ograniczymy przenoszenie  infekcji. Zadbamy o powierzchnię i przedmioty wyposażenia, z którymi mamy styczność, wydłużając ich przydatność. Chronimy również zwierzęta, dając im większy komfort szczególnie po zabiegach fryzjerskich ale i chirurgicznych. Kolejną zaletą jest fakt, iż produkty z serii Minerals nie odbarwiają tkanin i wszelkiego rodzaju tapicerki, odzieży…  Stosują w/w produkty możemy czuć się bezpiecznie  na pływalni, w ośrodkach sportowych, sanatoriach, gabinetach odnowy biologicznej, domach opieki, środkach transportu publicznego, czyli wszędzie tam gdzie otacza nas duża grupa ludzi.

ZAPRASZAM

sklep.itn24.pl

Zakładka higiena

tel.531 700 385