Czasopismo „Nasz Senior” w wersji drukowanej

Czasopismo Nasz Senior

Czasopismo Nasz Senior 2016-1W ostatnich miesiącach wielokrotnie czytelnicy serwisu www.naszsenior.pl zwracali się do nas z prośbą o udostępnienie wersji drukowanej artykułów prezentowanych na stronie internetowej. Jest wiele zainteresowanych osób, które nie posługują się komputerem a z chęcią zapoznałyby się z opracowaniami publikowanymi w naszym serwisie.

Z myślą o nich proponujemy uzupełnienie dotychczasowej, internetowej formy kontaktu między nami.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF.

Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Na pewno znajdą się pasjonaci  lub przyjaciele, którzy dadzą sobie doskonale radę z tym zadaniem. Dzięki temu możecie samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.

Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Mamy głęboką nadzieję, że dzięki tej nietypowej formie (wydrukuj sobie i znajomym) czasopismo „Nasz Senior” będzie wydawane bezpłatnie w cyklu miesięcznym.

Naciskając ten link pobierzesz 1 nr czasopisma „Nasz Senior”(Następny artykuł) »2 komentarze to Czasopismo „Nasz Senior” w wersji drukowanej

  1. Witam serdecznie udostępniłam Gazetą, za Państwo zgodą, w mojej grupie na Facebooku „Seniorzy w Katowicach”, pozdrawiam serdecznie Katarzyna Raczykowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *