Szukaj

„Nasz Senior” Listopad 2020

Nasz Senior Listopad 2020

Drogi Czytelniku!
To już czterdziesty ósmynumer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 TEGO MOGŁEŚ NIE WIEDZIEĆ O JELITACH! SPRAWDŹ ,,DRUGI MÓZG” CZŁOWIEKA!
4 SZCZEPIENIE PRZECIWKO GRYPIE W ODNIESIENIU DO RYZYKA ZACHOROWANIA NA COVID-19
6 POMYSŁY NA WYKORZYSTANIE CZERSTWEGO CHLEBA
8 SOS KURKOWY
9 CELIAKIA JAKO WSKAZANIE DO STOSOWANIA DIETY BEZGLUTENOWEJ
11 DOMOWY KREM DO GOLENIA – PROSTY PRZEPIS NA NATURALNY KOSMETYK DLA PANÓW
13 ZIOŁA O DZIAŁANIU ODKAŻAJĄCYM – KILKA Z NICH Z PEWNOŚCIĄ MASZ W KUCHNI!
14 HEKSENSZUS – CZYM JEST TA PRZYPADŁOŚĆ?
16 CHOROBA ZWYRODNIENIOWA STAWÓW – CZY MOŻNA OPÓŹNIĆ JEJ ROZWÓJ?
17 HYZOP LEKARSKI – ZASTOSOWANIE W OGRODZIE I MEDYCYNIE
19 CHOLESTEROL – CZY NALEŻY SIĘ GO OBAWIAĆ?
20 CZY DAROWIZNĘ MOŻNA ODWOŁAĆ?

Naciskając ten link pobierzesz numer 48 czasopisma „Nasz Senior”.