„Nasz Senior” maj 2017

Nasz Senior - miesięcznik dla seniorów - numer 05/2017

Drogi Czytelniku!

To już siódmy numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy Państwa do czytania „Naszego Seniora” w wolnych chwilach i dzielenia się lekturą z najbliższymi.

Maj to czas wiosny, gdy natura budzi się do życia. Mamy nadzieję, że życie Seniorów będzie kwitło razem z otaczającą nas wiosenną aurą.

W tym numerze szczególnie polecamy artykuł Marii Starowiejskiej „Hobby na emeryturze, czyli jak korzystać z wolnego czasu”, w którym dowiemy się, jak wykorzystać swój czas na emeryturze w cieka-wy i produktywny sposób.

Nasz Senior - miesięcznik dla seniorów - pobranie wydania PDF maj 2017„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz. Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Naciskając ten link pobierzesz numer 2017/05 czasopisma „Nasz Senior”.« (Poprzedni artykuł)
(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *