„Nasz Senior” marzec 2017

Nasz Senior - Numer narzec 2017

Drogi Czytelniku!

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce numer piąty drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Wszyscy czekamy na zbliżającą się wiosnę i zachęcamy Państwa do czytania „Naszego Seniora” w wolnych chwilach. W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowym i intelektualnym.

W tym numerze szczególnie polecamy obszerny artykuł Maksymiliana Zadrogi „W czym tkwi siła seniora?’, w którym dowiemy się, jak wypełnić swój codzienny czas, aby z radością wykorzystać każdą chwilę.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.

Nasz Senior - download - marzec 2017

Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych. Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl nadal będzie zamieszczał aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

Naciskając ten link pobierzesz numer 2017/03 czasopisma „Nasz Senior”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *