Szukaj

„Nasz Senior” Październik 2020

Nasz Senior Październik 2020

Drogi Czytelniku!
To już czterdziesty siódmy numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 WIRUS ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C – GDZIE MOŻNA SIĘ ZARAZIĆ?
4 ZIOŁOWY PŁYN ODSTRASZAJĄCY KLESZCZE – ZRÓB GO W DOMU!
6 ZAWAŁ SERCA W OKRESIE EPIDEMII
8 ORKISZOWA TARTA BUDYNIOWA I MALINAMI
9 FENKUŁ WŁOSKI – WŁAŚCIWOŚCI I ZASTOSOWANIE
11 DEKONTAMINACJA – JAK WALCZYĆ SKUTECZNIE Z DROBNOUSTROJAMI
12 CZĄBER – POZNAJ JEGO NIEZWYKŁE WŁAŚCIWOŚCI
14 CHOROBA UCHYŁKOWA JELITA GRUBEGO – JAK Z NIĄ ŻYĆ?
16 WASABI – DLACZEGO WARTO WYKORZYSTYWAĆ CHRZAN JAPOŃSKI?
17 KLESZCZOWE ZAPALENIE MÓZGU – CO NALEŻY WIEDZIEĆ?
19 DZIECI W OBLICZU ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM SARS-COV-2
20 CO TO JEST ZAPIS WINDYKACYJNY?

Naciskając ten link pobierzesz numer 47 czasopisma „Nasz Senior”