„Nasz Senior” Wrzesień 2019

Drogi Czytelniku!
To już trzydziesty czwarty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

 

W tym numerze:

3 CZERWONA KONICZYNA – CHWAST, CZY DAR NATURY?
4 JARMUŻ – DLACZEGO WARTO GO JEŚĆ?
5 ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA A CHOROBY UKŁADU KRĄŻENIA
7 PRZEPISY NA NATURALNE, OWOCOWE MASECZKI DO TWARZY
8 WARTOŚĆ ODŻYWCZA ZIEMNIAKÓW
10 SKŁADNIKI POŻYWIENIA CHRONIĄCE PRZED CHOROBAMI ZĘBÓW I DZIĄSEŁ
12 ŻYWNOŚĆ WYWOŁUJĄCA BÓLE GŁOWY
13 ZAPADALNOŚĆ NA PADACZKĘ WŚRÓD OSÓB POWYŻEJ 60 ROKU ŻYCIA
15 ZWROT LEKÓW DO APTEKI JEST ZAKAZANY – DLACZEGO?
16 WODA RÓŻANA
17 RAK TRZUSTKI
19 JAK WYTRZYMAĆ CAŁY DZIEŃ NA OBCASACH?
20 RAK SZYJKI MACICY

Naciskając ten link pobierzesz numer 34 czasopisma „Nasz Senior”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *