“Nasz Senior” Wrzesień 2019

Drogi Czytelniku!
To już trzydziesty czwarty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

 

W tym numerze:

3 CZERWONA KONICZYNA – CHWAST, CZY DAR NATURY?
4 JARMUŻ – DLACZEGO WARTO GO JEŚĆ?
5 ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA A CHOROBY UKŁADU KRĄŻENIA
7 PRZEPISY NA NATURALNE, OWOCOWE MASECZKI DO TWARZY
8 WARTOŚĆ ODŻYWCZA ZIEMNIAKÓW
10 SKŁADNIKI POŻYWIENIA CHRONIĄCE PRZED CHOROBAMI ZĘBÓW I DZIĄSEŁ
12 ŻYWNOŚĆ WYWOŁUJĄCA BÓLE GŁOWY
13 ZAPADALNOŚĆ NA PADACZKĘ WŚRÓD OSÓB POWYŻEJ 60 ROKU ŻYCIA
15 ZWROT LEKÓW DO APTEKI JEST ZAKAZANY – DLACZEGO?
16 WODA RÓŻANA
17 RAK TRZUSTKI
19 JAK WYTRZYMAĆ CAŁY DZIEŃ NA OBCASACH?
20 RAK SZYJKI MACICY

Naciskając ten link pobierzesz numer 34 czasopisma “Nasz Senior”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *