Pochwal się wiekiem i podróżuj taniej pociągami PKP Intercity!

Dzień Seniora - PKP Intercity

14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji PKP Intercity przypomina, że każdy kto skończył 60 lat może liczyć na 30% rabat na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami przewoźnika.
Bilet dla Seniora to stała oferta dla każdego,  kto ukończył 60 lat. 30% zniżka obowiązuje na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami PKP Intercity, zarówno w 1 jak i 2 klasie. Promocja jest dostępna w kasach, biletomatach, w internecie  lub w aplikacji IC Mobile Navigator.

Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek, np. dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Seniorzy korzystający z oferty, nie potrzebują żadnych specjalnych dokumentów czy zaświadczeń.

Dodatkowo, emeryci i renciści mogą odbyć dwa przejazdy w ciągu roku z ulgą 37% w 2. klasie wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity. Prawo do zniżki przysługuje na podstawie odpowiedniego zaświadczenia (wydawanego m.in. przez terenowe jednostki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów), okazywanego wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Należy jednak pamiętać, że przejazd „tam” i „z powrotem” jest traktowany jako dwa oddzielne przejazdy.

Więcej informacji na temat ofert specjalnych oraz cennika można znaleźć na stronie www.intercity.pl oraz pod numerem infolinii 19 757.« (Poprzedni artykuł)Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *