Pochwal się wiekiem i podróżuj taniej pociągami PKP Intercity!

Dzień Seniora - PKP Intercity

14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji PKP Intercity przypomina, że każdy kto skończył 60 lat może liczyć na 30% rabat na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami przewoźnika.
Bilet dla Seniora to stała oferta dla każdego,  kto ukończył 60 lat. 30% zniżka obowiązuje na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami PKP Intercity, zarówno w 1 jak i 2 klasie. Promocja jest dostępna w kasach, biletomatach, w internecie  lub w aplikacji IC Mobile Navigator.

Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek, np. dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Seniorzy korzystający z oferty, nie potrzebują żadnych specjalnych dokumentów czy zaświadczeń.

Dodatkowo, emeryci i renciści mogą odbyć dwa przejazdy w ciągu roku z ulgą 37% w 2. klasie wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity. Prawo do zniżki przysługuje na podstawie odpowiedniego zaświadczenia (wydawanego m.in. przez terenowe jednostki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów), okazywanego wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Należy jednak pamiętać, że przejazd „tam” i „z powrotem” jest traktowany jako dwa oddzielne przejazdy.

Więcej informacji na temat ofert specjalnych oraz cennika można znaleźć na stronie www.intercity.pl oraz pod numerem infolinii 19 757.« (Poprzedni artykuł)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *