Pomysły na prezenty świąteczne

Pomysły na prezenty świąteczne

Czas Świąt Bożego Narodzenia to magiczny okres, zarówno dla najmłodszych, jak i dla seniorów rodu, dlatego warto już teraz postarać się o dobre pomysły na prezenty świąteczne.

Święta to czas, który spędzamy z rodziną, przyjaciółmi – ludźmi nam najbliższymi. Zanim jednak nastąpi okres świętowania, ucztowania, przed nami czas gonitwy, porządków, robienia zakupów spożywczych oraz oczywiście kupowania prezentów !

Prezenty pod choinką, to niejako rytuał, jeden z najbardziej przez nas lubianych i wspominanych po latach. Warto już wcześniej zaplanować, co komu kupić, aby zakupy mijały spokojnie, bez pośpiechu i niepotrzebnych nerwów.

Aby ułatwić Państwu wybór, poniżej przedstawiamy listę propozycji prezentów dla różnych członków rodziny.

Czy masz już pomysły na prezenty świąteczne dla najbliższych?

  • Prezenty dla najmłodszych

Wnuki można zarówno rozpieszczać, jak i przy okazji edukować. Prezenty, które będą stymulować ich rozwój psychoruchowy, to między innymi: maty lub tablice edukacyjne, klocki, mini rowerki, książeczki, bajki edukacyjne, puzzle, pluszowe zabawki tradycyjne oraz interaktywne, kredki, farbki, kolorowanki;

  • Prezent dla nastolatka

Na nieco bardziej wyszukane prezenty liczą starsze wnuki. Dla nich niespodziankę świąteczną można wybrać spośród: biletów do kina, na kręgielnię, kart podarunkowych do ulubionych sklepów odzieżowych, telefonów komórkowy, zegarków, tabletów, biżuterii lub kosmetyków;

  • Prezent dla rodziców / dorosłych dzieci

Dla dorosłych już dzieci proponujemy coś z kategorii odpoczynku lub rozwoju. Z racji zapracowania przeważnie nie mają czasu na zaplanowanie tego typu miłych aktywności. Możemy im zatem kupić: karnet na basen czy siłownię, wykupić lekcje języka obcego, weekend w spa, seans w grocie solnej, jednodniową wycieczkę lub na przykład zestaw do parzenia ulubionej kawy czy herbaty;

Są również takie prezenty, które nigdy nie wychodzą z mody. Można je spokojnie wybierać, jako coroczną niespodziankę pod choinką. Zaliczamy do nich: perfumy, zestawy kosmetyków, kosze słodkości, portfele, torebki, szaliki, rękawiczki lub książki.

Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy, to też dla każdego inny prezent będzie odpowiednim wyborem. Pamiętajmy jednak, iż nie jest ważna kwota, którą wydamy na prezent, a nasze zaangażowanie oraz miłość, jaką przekazujemy w formie prezentu.

 

 « (Poprzedni artykuł)
(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *