“Nasz Senior” luty 2018

Nasz Senior luty 2018

Drogi Czytelniku!

To już szesnasty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Luty jest miesiącem zimnym, dlatego dbajmy o nasze zdrowie i o to, by nie dopadła nas panująca wszędzie grypa. Noszenie ciepłych ubrań w zimie wyjdzie nam wszystkim wyłącznie na dobre.

W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania Nasz Senior luty 2018realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępnia-ny na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

 1. PRZYGOTUJ MIEJSCE NA PĄCZKI!
 2. KONIEC DYSKRYMINACJI OPIEKUNÓW OSÓB DOROSŁYCH
 3. ZALOGUJ I POMAGAJ
 4. WIĘKSZE ULGI PODATKOWE DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
 5. TANIE ŹRÓDŁO ZDROWIA
 6. DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 7. ASRI AUTOMATYCZNY SYSTEM RATUNKOWO-INFORMACYJNY
 8. JAKI CZOSNEK SZKODZI
 9. ŚWINOUJŚCIE TO RAJ DLA SENIORÓW
 10. GDY ZIMĄ ROBI SIĘ ŚLISKO
 11. GDY BRAK APETYTU
 12. JAK ZŁOŻYĆ PIT PRZEZ INTERNET
 13. BŁĘKITNA CZY CZERWONA KREW?
 14. ZUS ROZSYŁA PITY
 15. ŻEGNAMY WOJCIECHA POKORĘ

Naciskając ten link pobierzesz numer 2018/02 czasopisma „Nasz Senior”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *