Zdrowy sen to podstawa dla naszego organizmu na cały dzień w każdym wieku.

Wszyscy lubimy wstać rano wyspani , bez bólu pleców, szyi czy bóli migrenowych. Zmęczony organizm po nocy nie wróży nam dobrego dnia, jesteśmy  przede wszystkim nie wyspani, smętni i mało atrakcyjni towarzysko , a każde narastające zmęczenie osłabia odporność organizmu i jego wydajność. Dotyczy to nie tylko osób pracujących zawodowo, uczących się  ale także osób aktywnych na emeryturze. Jeszcze gorzej nasz organizm znosi złe samopoczucie jeśli cierpi  dodatkowo na inne dolegliwości.

Dobry sen, to nie tylko odpowiednia ilość przespanych godzin, ale warunki w jakich śpimy i na czym opieramy nocą nasz kręgosłup szyjny i głowę.

Starajmy się korzystać z dobra płynącego prosto z natury, z prozdrowotnych właściwości ekologicznych łusek, które są hipoalergiczne, rekomendowane przez ortopedów i fizjoterapeutów, które są wsparciem dla szyi i kręgosłupa. Polecane poduszki , są  wypełnione łuskami zbóż gryki, płaskurki i orkiszu  pochodzą  z wyselekcjonowanych przez producenta upraw ekologicznych. Dopasowują się one idealnie  do kształtu ciała, nie powodując napięcia w szyi.

Jednocześnie każde z tych zbóż posiada szereg właściwości prozdrowotnych.

Dlatego zadbajmy o zdrowy, spokojny sen, a kluczem do tego jest to co naturalne, na przykład :

  • gryka – pomocna w zwalczaniu bólu pleców i szyi, w bólach migrenowych, chrapaniu, astmie i bezdechu sennym. Neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne
  • płaskurka –  jest antyalergiczna, hamuje rozwój bakterii i roztoczy, neutralna termicznie.
  • orkisz – pomocny w zwalczaniu bólu stawów, pleców, głowy, migrenie i bezsenności. Magazynuje ciepło, wytwarza biopole wspomagające prawidłowe działanie organizmu.

Wspaniałym dodatkiem do wypełnienia poduszek jest  lawenda, która ma działanie uspokajające i relaksujące.

Więcej informacji o produktach znajdziecie Państwo klikając w link https://zakupyseniora.pl

 

 

 

 « (Poprzedni artykuł)
(Następny artykuł) »Jeden Komentarz to Zdrowy sen to podstawa dla naszego organizmu na cały dzień w każdym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *