Szukaj

„Nasz Senior” Czerwiec 2021

Nasz Senior Czerwiec 2021

Drogi Czytelniku!
To już pięćdziesiąty piąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 UPADKI I URAZY JAKO WIELKIE PROBLEMY GERIATRYCZNE
5 BEZSENNOŚĆ U OSÓB STARSZYCH – JAKIE MOGĄ BYĆ PRZYCZYNY?
6 JAGLANE RAFAELLO
8 PRZEPIS NA DOMOWY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ
10 ŚWIERZB – KTO JEST NAJBARDZIEJ NARAŻONY NA JEGO WYSTĄPIENIE?
11 ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA MAŁŻONKÓW – ROZDZIELNOŚĆ PRZYMUSOWA
13 WPŁYW ANTYOKSYDANTÓW ZAWARTYCH W OWOCACH I WARZYWACH NA ZDROWIE CZŁOWIEKA
15 ZŁAMANIE SZYJKI KOŚCI UDOWEJ JAKO JEDNO Z NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCYCH URAZÓW BIODER WŚRÓD SENIORÓW
18 POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE LNU!
20 PRZEKAZANIE GOSPODARSTWA ROLNEGO

Naciskając ten link pobierzesz numer 55 czasopisma „Nasz Senior”.