“Nasz Senior” Czerwiec 2021

Drogi Czytelniku!
To już pięćdziesiąty piąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 UPADKI I URAZY JAKO WIELKIE PROBLEMY GERIATRYCZNE
5 BEZSENNOŚĆ U OSÓB STARSZYCH – JAKIE MOGĄ BYĆ PRZYCZYNY?
6 JAGLANE RAFAELLO
8 PRZEPIS NA DOMOWY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ
10 ŚWIERZB – KTO JEST NAJBARDZIEJ NARAŻONY NA JEGO WYSTĄPIENIE?
11 ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA MAŁŻONKÓW – ROZDZIELNOŚĆ PRZYMUSOWA
13 WPŁYW ANTYOKSYDANTÓW ZAWARTYCH W OWOCACH I WARZYWACH NA ZDROWIE CZŁOWIEKA
15 ZŁAMANIE SZYJKI KOŚCI UDOWEJ JAKO JEDNO Z NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCYCH URAZÓW BIODER WŚRÓD SENIORÓW
18 POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE LNU!
20 PRZEKAZANIE GOSPODARSTWA ROLNEGO

Naciskając ten link pobierzesz numer 55 czasopisma “Nasz Senior”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *