„Nasz Senior” Kwiecień 2021

Drogi Czytelniku!
To już pięćdziesiąty trzeci numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 ŁUSZCZYCA – SKĄD SIĘ BIERZE I JAK SOBIE Z NIĄ RADZIĆ?
5 NADNERCZA – JAKIE HORMONY WYDZIELAJĄ?
6 KURCZAK W DELIKATNYM SOSIE POMIDOROWO-KOPERKOWYM
7 WYKORZYSTAJ OCET ZIOŁOWY PRZY ŚWIĄTECZNYCH PORZĄDKACH!
9 PODWYŻSZONE STĘŻENIE KWASU MOCZOWEGO W SUROWICY – HIPERURY-KEMIA
10 PRZEPIS NA NAWILŻAJĄCY KREM DO CERY DOJRZAŁEJ I SZORSTKIEJ SKÓRY
12 RISOTTO Z BROKUŁAMI
13 MIELOFIBROZA – NIEULECZALNY NOWOTWÓR SZPIKU
15 OTYŁOŚĆ A WYSIŁEK FIZYCZNY
17 KIEDY SĄD MOŻE ORZEC ROZWÓD?
18 EMERYTURA GÓRNICZA
20 CZY OSOBOWOŚĆ ZMIENIA SIĘ Z WIEKIEM?

Naciskając ten link pobierzesz numer 53 czasopisma „Nasz Senior”.(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *