„Nasz Senior” lipiec 2017

Drogi Czytelniku!

Lato w pełni, tymczasem my publikujemy już dziewiąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy Państwa do czytania „Naszego Seniora” w wolnych chwilach i dzielenia się lekturą z najbliższymi.

Pogoda dopisuje, dlatego mamy nadzieję, że macie Państwo wy-starczająco dużo czasu i pogody ducha, by cieszyć się nią ze swoi-mi najbliższymi.

W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowym i intelektualnym.

W tym numerze szczególnie polecamy artykuł dr Maksymiliana Zadrogi „Len to lekarstwo sprzed 7 tysięcy lat.”, w którym dowiemy się, że tak niepozorna roślina jak len ma jednak wiele niesamowi-tych właściwości.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydru-kować swój egzemplarz.

Naciskając ten link pobierzesz numer 2017/07 czasopisma „Nasz Senior”.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *