Szukaj

„Nasz Senior” Lipiec 2021

Nasz Senior Lipiec 2021

Drogi Czytelniku!
To już pięćdziesiąty szósty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 CO POMAGA ZMNIEJSZYĆ RYZYKO CHORÓB SERCOWO-NACZYNIOWYCH?
5 ZMIANY ZWYRODNIENIOWE STAWU BIODROWEGO JAKO KONSEKWENCJA URAZÓW BIODER
7 LEKKI TORCIK KOKOSOWY
8 SPOSOBY NA MUSZKI OWOCÓWKI
10 OSŁABIONE NADNERCZA – JAK ROZPOZNAĆ OBJAWY?
12 ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA MAŁŻONKÓW Z DATĄ WSTECZNĄ
13 PRZYCZYNY, NASTĘPSTWA I MOŻLIWOŚCI ZAPOBIEGANIA URAZOM BIODER
16 DOMY DZIENNEGO POBYTU – CZYM SĄ I CO OFERUJĄ?
17 CO ZA DUŻO TO NIEZDROWO – HERBATKI ZIOŁOWE
19 MAJĄTEK WSPÓLNY MAŁŻONKÓW A MAJĄTEK OSOBISTY KAŻDEGO Z NICH
20 PEDIATRYCZNY WIELOUKŁADOWY ZESPÓŁ ZAPALNY PMIS-TS ZWANY ZEPOŁEM POCOVIDOWYM

Naciskając ten link pobierzesz numer 56 czasopisma „Nasz Senior”.