Szukaj

„Nasz Senior” Listopad 2018

Nasz Senior Listopad 2018

Drogi Czytelniku!
To już dwudziesty piąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 JAKIE PIECZYWO JEST NAJZDROWSZE DLA OSÓB STARSZYCH?
4 PRZEWLEKŁA OBTURACYJNA CHOROBA PŁUC JAKO KONSEKWENCJA DŁUGOLETNIEGO PALENIA PAPIEROSÓW
6 MASAŻ U SENIORA – RODZAJE, ZALECENIA I PRZECIWWSKAZANIA
7 GROŹNE ZABURZENIA RÓWNOWAGI U SENIORÓW
9 PRZEBACZANIE KROKIEM DO LEPSZEGO ZDROWIA
10 ZACHOWEK – CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ
11 GRZYBICA PAZNOKCI – NIE TYLKO PROBLEM NATURY ESTETYCZNEJ
13 ZIOŁOWA PIELĘGNACJA SKÓRY DOJRZAŁEJ – SPOSÓB NA PRZEBARWIENIA
14 WYDZIEDZICZENIE – PODSTAWOWE INFORMACJE
16 INKONTYNENCJA – JAK SOBIE Z NIĄ RADZIĆ?
17 TROSKA O DŁONIE W PODESZŁYM WIEKU
19 ROMANTYZM W WIELOLETNIM ZWIĄZKU – CZY TO MOŻLIWE?
20 MAKIJAŻ DLA SENIORKI

Naciskając ten link pobierzesz numer 25 czasopisma „Nasz Senior”