/* */

“Nasz Senior” Listopad 2019

Drogi Czytelniku!
To już trzydziesty szósty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 OLIWA Z OLIWEK – DLACZEGO WARTO JEJ UŻYWAĆ
4 HIBISKUS – SMAK HERBATY I… ZDROWOTNE WŁAŚCIWOŚCI
6 KRUCHE CIASTO ZE ŚLIWKAMI
7 WŁAŚCIWOŚCI OLEJU KOKOSOWEGO
8 DRŻENIE SAMOISTNE U OSÓB W PODESZŁYM WIEKU
10 WARTOŚCI GLINEK – NATURALNE ZDROWIE DLA SKÓRY
11 CHOROBA ODKLESZCZOWA – BORELIOZA
13 OREGANO – TYLKO PRZYPRAWA?
14 UBRANIA Z SECOND HANDÓW – DLACZEGO WARTO SIĘ NIMI ZAINTERESOWAĆ?
16 CIEKNĄCY GRZEJNIK – PRZYCZYNY
17 SYGNAŁY ŚWIADCZĄCE O TYM, ŻE TWÓJ KOT CIĘ KOCHA
19 WYPADNIĘCIE DYSKU – CO SIĘ DZIEJE Z KRĘGOSŁUPEM?
20 CZYM WŁAŚCIWIE JEST WITAMINA K I JAK DZIAŁA?

Naciskając ten link pobierzesz numer 36 czasopisma “Nasz Senior”« (Poprzedni artykuł)Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *