Szukaj

„Nasz Senior” Luty 2021

Drogi Czytelniku!
To już pięćdziesiąty pierwszy numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 USZY ZATKANE WOSKOWINĄ – PRZYCZYNY I OBJAWY
4 NAJCENNIEJSZE 5 LITRÓW PŁYNU W TWOIM CIELE! POZNAJ FUNKCJE KRWI!
6 PULPECIKI MIĘSNO-JAGLANE W SOSIE POMIDOROWYM
7 DOMOWY PREPARAT ZWALCZAJĄCY PLEŚŃ Z ŁAZIENKI I ŚCIAN
9 DIETA POMOCNA PRZY ZAPARCIACH
10 PRZEPIS NA DOMOWE ZIOŁA PROWANSALSKIE – ZRÓB SAMODZIELNIE ZDROWĄ PRZYPRAWĘ!
12 ROZGRZEWAJĄCY KREM ZIEMNIACZANY Z GRZANKAMI
13 PODSTAWOWE BADANIE KRWI – CO OZNACZAJĄ SKRÓTY NA WYNIKU?
15 MAGNETOTERAPIA – LECZNICZE WŁAŚCIWOŚCI POLA MAGNETYCZNEGO
17 ODRZUCENIE SPADKU Z POKRZYWDZENIEM WIERZYCIELI
18 OKULARY DO CZYTANIA DLA SENIORA
20 AKRYLAMID – TOKSYCZNA SUBSTANCJA ZAWARTA W ŻYWNOŚCI

Naciskając ten link pobierzesz numer 51 czasopisma „Nasz Senior”.