Szukaj

„Nasz Senior” Marzec 2021

Drogi Czytelniku!
To już pięćdziesiąty drugi numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 SIBO – JAKA CHOROBA KRYJE SIĘ POD TĄ NAZWĄ?
4 HELICOBACTER PYLORI – OBJAWY, POWIKŁANIA I DROGA ZAKAŻENIA
6 AROMATYCZNE CURRY Z DYNIĄ I CIECIERZYCĄ
7 OLEJEK MIĘTOWY – ZRÓB DOMOWY PŁYN DO MYCIA SZKŁA I PODŁÓG!
9 PŁUKANIE USZU – JAK WYGLĄDA ZABIEG U LARYNGOLOGA?
11 DLACZEGO WARTO JEŚĆ WINOGRONA I PIĆ CZERWONE WINO?
12 KOKTAJLE Z DYNIĄ
14 O CZYM MOŻE ŚWIADCZYĆ OBECNOŚĆ BIAŁKA W MOCZU?
15 KSEROSTOMIA – CZYM JEST TA PRZYPADŁOŚĆ?
17 CZY WARTO ZOSTAĆ PORĘCZYCIELEM?
18 OKŁADY I KĄPIEL BOROWINOWA – POMYSŁ NA DOMOWE SPA?
20 CZY MOŻNA OBNIŻYĆ RYZYKO ZACHOROWANIA NA CHOROBĘ ALZHEIMERA?

Naciskając ten link pobierzesz numer 52 czasopisma „Nasz Senior”.