“Nasz Senior” Marzec 2021

Drogi Czytelniku!
To już pięćdziesiąty drugi numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 SIBO – JAKA CHOROBA KRYJE SIĘ POD TĄ NAZWĄ?
4 HELICOBACTER PYLORI – OBJAWY, POWIKŁANIA I DROGA ZAKAŻENIA
6 AROMATYCZNE CURRY Z DYNIĄ I CIECIERZYCĄ
7 OLEJEK MIĘTOWY – ZRÓB DOMOWY PŁYN DO MYCIA SZKŁA I PODŁÓG!
9 PŁUKANIE USZU – JAK WYGLĄDA ZABIEG U LARYNGOLOGA?
11 DLACZEGO WARTO JEŚĆ WINOGRONA I PIĆ CZERWONE WINO?
12 KOKTAJLE Z DYNIĄ
14 O CZYM MOŻE ŚWIADCZYĆ OBECNOŚĆ BIAŁKA W MOCZU?
15 KSEROSTOMIA – CZYM JEST TA PRZYPADŁOŚĆ?
17 CZY WARTO ZOSTAĆ PORĘCZYCIELEM?
18 OKŁADY I KĄPIEL BOROWINOWA – POMYSŁ NA DOMOWE SPA?
20 CZY MOŻNA OBNIŻYĆ RYZYKO ZACHOROWANIA NA CHOROBĘ ALZHEIMERA?

Naciskając ten link pobierzesz numer 52 czasopisma “Nasz Senior”.(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *