Szukaj

„Nasz Senior” październik 2021 r.

nasz-senior-październik-2021

Drogi Czytelniku!

To już pięćdziesiąty dziewiąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.

W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.

Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

SPIS TREŚCI

2 LIST OD REDAKCJI

3 JAKA JEST ROLA WĘZŁÓW CHŁONNYCH?

5 BADANIE GĘSTOŚCI KOŚCI (DENSYTOMETRIA) – NA CZYM POLEGA? — Cezary Lipiński

6 SPRAWOWANIE OPIEKI NAD OSOBĄ STARSZĄ CZĘŚĆ 1 — Natalia Wiśniewska

8 SPRAWOWANIE OPIEKI NAD OSOBĄ STARSZĄ CZĘŚĆ 2 — Natalia Wiśniewska

10 UZNANIE ZA NIEGODNEGO DZIEDZICZENIA — Tymon Zawada

11 JASKRA – ZŁODZIEJKA WZROKU? — Gabriel Domański

13 NATURALNE METODY ŁAGODZĄCE BÓL GŁOWY I MIGRENĘ — Patryk Kamiński

15 PRZEPIS NA OLEJEK ROZMARYNOWY Z MACERATU — Julia Dąbrowska

17 SCHORZENIA UKŁADU MOCZOWEGO, Z KTÓRYMI PACJENCI NAJCZĘŚCIEJ ZGŁASZAJĄ SIĘ DO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU —Stanisław Trojanowski

19 IMPREZOWE CAKE POPS W ZDROWSZEJ ODSŁONIE — Joanna Zadrowska

20 LEN – WYKORZYSTAJ GO JAKO NATURALNY KOSMETYK! — Joanna Sadura

SPIS TREŚCI 1

Naciskając ten link pobierzesz numer 59 czasopisma „Nasz Senior”.