Szukaj

„Nasz Senior” wrzesień 2021 r.

nasz-senior-wrzesień-2021

 

Drogi Czytelniku!

To już pięćdziesiąty ósmy numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.

W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.

„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.

Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

SPIS TREŚCI

2 LIST OD REDAKCJI

3 NATURALNE SPOSOBY NA BEZSENNOŚĆ U SENIORA. JAK SPOKOJNIE PRZESPAĆ NOC? — Cezary Lipiński

5 REHABILITACJA PO URAZACH BIODER — Patryk Kamiński

7 OPIEKUNIE! POZWÓL SOBIE POMÓC W CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH! — Natalia Wiśniewska

9 RENTA RODZINNA Z UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ROLNIKÓW — Tymon Zawada

11 ZALICZKA CZY ZADATEK? — Tymon Zawada

12 MIGRENA – OBJAWY I LECZENIE — Julia Dąbrowska

14 SZARLOTKA ORKISZOWA — Joanna Zadrowska

16 CHOROBA PAGETA – CZYM JEST, JAKIE SĄ JEJ OBJAWY? — Patryk Kamiński

17 WYDZIEDZICZENIE – PRZYCZYNY — Tymon Zawada

19 SENIORZE, WYBIERZ SIĘ DO BORU SOSNOWEGO! — Natalia Wiśniewska

 

Naciskając ten link pobierzesz numer 58 czasopisma „Nasz Senior”.