Szukaj

„Nowoczesne technologie w opiece nad seniorami”, 27 września w Warszawie. 

Podwyższanie emerytur

Społeczeństwo na świecie, a tym samym również w Polsce coraz bardziej się starzeje. Jest to bardzo niepokojący trend, albowiem oznacza wiele rozmaitych wyzwań, z którymi nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia w aż tak dużej skali. W Polsce jest już ponad milion osób starszych. Wiek senioralny przesuwa się, a medycyna stale się rozwija. Do wzmocnienia systemu opieki nad osobami starszymi niezbędna jest nowoczesna technologia. Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań pozwoli poprawić jakość życia osób korzystających z tych usług.

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji „Nowoczesne technologie w opiece nad seniorami”, która odbędzie się 27 września w Warszawie. 

Konferencja pełni rolę platformy do wymiany poglądów i dyskusji na takie tematy jak: kwestie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zdrowia, aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, a także potrzeby dostosowania infrastruktury, systemu służby zdrowia czy rynku pracy do potrzeb i możliwości osób starszych. Wykłady podczas konferencji poprowadzą przedstawiciele urzędów miast i gmin, szpitali, domów pomocy społecznej, domów seniora oraz instytutów badawczych.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli centrów aktywności seniora, urzędów miast i gmin, szpitali i przychodni; właścicieli i osób zarządzające domami opieki oraz firmami świadczącymi usługi opiekuńcze oraz personelu medycznego i opiekunów.

Czas trwania: 09.30 – 15.00

Lokalizacja: Centrum Bankowo – Finansowe Nowy Świat, ul. Nowy Świat 6.12, Warszawa

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: www.pirbinstytut.pl