System opiekuńczo-ratunkowy SilverCRS nominowany w międzynarodowym konkursie srebrnej gospodarki

29 marca 2018 roku w Paryżu w największym europejskim kinie GRAND REX spotkali się przedstawiciele związani ze srebrną gospodarką.

To już 10 edycja konkursów SilverEco i SilverNight. Po raz pierwszy wręczano nagrody w międzynarodowej edycji konkursu SilverEco i Aging Well International Awards 2018.

Blisko 100 firm ze wszystkich kontynentów aplikowało dom trzech prestiżowych nagród.

W wąskiej, finałowej grupie pretendentów znalazła się nasza firma Bochacz.com.

Nagrody za najlepsze rozwiązania otrzymały trzy firmy:

Essence Smartcare z Izraela zaprezentowała Care @ Home Smart Alerting. To innowacyjna technologia “Inteligentna aktywacja głosowa” i technologia Care @ Home Active, które zapewniają zaawansowane rozwiązania dla seniorów, umożliwiają im otrzymywanie pomocy w razie potrzeby – szczególnie w sytuacjach, gdy nie mogą skorzystać z przycisku alarmowego.

 

Triple W z Japonii jest twórcą urządzenie o nazwie “DFree”, które pozwala przewidzieć, kiedy trzeba iść do łazienki. DFree można nosić przy sobie i wykorzystuje on czujnik ultradźwiękowy, który monitoruje zmiany w wielkości pęcherza. Unikalna technologia pozwala rozwiązać problem nietrzymania moczu.

 

 

 

Ilogs Mobile z Austrii jest autorem SafeMotion, czyli stylowego smartwatch 3G i nowoczesnej aplikacji dla opiekunów. Rozwiązanie zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz swobody osobom starszym.

 

 

 

Nasza firma znalazła się w szacownej grupie nominowanych do nagrody SilverEco z rewolucyjnym rozwiązaniem systemem opiekuńczo-ratunkowym SilverCRS.

 

 

Niewiele jest podobnych projektów na świecie. Wśród nich znajduje się jeden z laureatów konkursu Essence Smartcare z Izraela. Produkt tej firmy, jak i jej działania obserwujemy od kilku lat z zapartym tchem, ponieważ stosowane technologie oraz koncepcje są bardzo inspirujące.

Wieczór SilverEco i SilverNight w Paryżu był wielkim wydarzeniem w historii naszej firmy. Dzięki tej fascynującej przygodzie SilverCRS umacnia się na liście dobrych i przydatnych narzędzi dla seniorów.

Spotkanie w nagrodzonymi, nominowanymi i licznymi gośćmi (gala zgromadziła niemal 3000 osób) zaowocowała dziesiątkami rozmów, dyskusji i konstruktywnej wymiany doświadczeń z naszym przedstawicielem (dyr. Daniel Jarosz).

Nowe, międzynarodowe kontakty na pewno wkrótce zaowocują dalszym rozwojem i udoskonalaniem SilverCRS.

 

 « (Poprzedni artykuł)Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *