Wsparcie kardiologiczne on-line

Badanie EKG możesz wykonać w każdej chwili.

Całodobowe wsparcie specjalistów z Całodobowego Centrum Telemedycznego w usłudze Kardiotele

Lekarze pracujący w Centrum Telemedycznym są do dyspozycji przez całą dobę, zawsze wtedy, kiedy Pacjent chce się zbadać i skonsultować. Nie ma limitów konsultacji z lekarzami z Centrum Telemedycznego – każdy Pacjent może wykonywać dowolną ilość badań.

Nie musisz się przejmować czekaniem w kolejkach do specjalisty, przejmować się odległymi terminami, a w razie wykrycia nieprawidłowości, personel medyczny pomoże i wezwie do Pacjenta karetkę pogotowia ratunkowego.

Kardiotele, jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich starszych osób, które dbają o profilaktykę, muszą regularnie badać serce i zwracać szczególną uwagę na jego pracę.

Kardiotele, czyli badanie EKG i konsultacja 24/7

Kardiotele, to najprościej mówiąc usługa telemedyczna, polegająca na badaniu EKG i konsultacji przez telefon – bez limitów, przez całą dobę, 265 dni w roku. Osoba, która zamówi Kardiotele otrzymuje przenośny, niewielki aparat EKG z 4 elektrodami i 6 odprowadzeniami, dzięki któremu w dowolnym miejscu można wykonać badanie.

Jak wykonać badanie EKG na odległość?

Każdy Pacjent Kardiotele ma szkolenie z wykonywania badań, otrzymuje też instrukcję z opisem, jak przykleić elektrody. Żeby wykonać badanie, Pacjent samodzielnie przykleja do ciała 4 elektrody połączone z aparatem EKG, włącza aparat, dzwoni do Centrum Telemedycznego Telemedycyny Polskiej. Po połączeniu się z konsultantem, wystarczy wcisnąć przycisk “serce”, znajdujący się na aparacie. Zapis pracy serca będzie automatycznie przesłany przez sieć GSM i pojawi się na ekranie dyżurującego konsultanta oraz lekarza.

Lekarz w Centrum Telemedycznym

Po wykonaniu badania przez Pacjenta, dyżurujący pracownik przeprowadza standardowy wywiad medyczny, jak w gabinecie – ocenia pracę serca na podstawie przesłanego zapisu, dopytuje o samopoczucie oraz przyjęte lekarstwa.

Dyżurujący doktor dopyta o dolegliwości, oceni sytuację i wyda odpowiednie zalecenia Pacjentowi, by polepszyć jego samopoczucie. Jeżeli stan Pacjenta zostanie uznany za zagrażający zdrowiu lub życiu, lekarz wezwie karetkę pogotowia ratunkowego.

Poczucie bezpieczeństwa i kontrola pracy serca bez ograniczeń

Posiadając usługę Krdiotele wraz z aparatem EKG w domu, można wykonywać badanie zawsze wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba, w momencie odczuwania niepokojących objawów lub w razie chęci kontroli pracy serca. Historię badań EKG, np. z całego miesiąca, Pacjent może otrzymać na swojego e-maila i przekazać swojemu lekarzowi prowadzącemu, co wpłynie na jeszcze lepszą diagnostykę, dobór leków oraz dostosowanie terapii do danego schorzenia serca.

O aparacie EKG w usłudze Kardiotele

Cyfrowy aparat EKG to certyfikowane urządzenie medyczne klasy IIa, służące do regularnego monitorowania parametrów pracy serca na odległość – aparat umożliwia monitorowanie 6 odprowadzeń i transmituje na żywo pracę serca. Urządzenie posiada również wbudowany moduł GSM, służący do szybkiej bezprzewodowej transmisji badania (bez limitów i dodatkowych kosztów przesyłu).

Dodatkowo aparat EKG wyposażony jest w 4 jednorazowe elektrody samoprzylepne. Aparat EKG EHO-MINI posiada Certyfikat Zgodności CE, który jest potwierdzeniem jakości przy projektowaniu, wytwarzaniu i kontroli końcowej produktów i wyrobów medycznych dla wytwórcy – firmy ProPlus.

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.