Szukaj

ZAPRASZAMY PO ZDROWIE, WYPOCZYNEK, RELAKS.

1. marconi

Witamy Państwa w UZDROWISKU BUSKO-ZDRÓJ S.A. – jednym z najstarszych i najbardziej znanych polskich uzdrowisk. Znajdują się tu cenione w całym kraju sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, takie jak: piękne, zabytkowe Sanatorium MARCONI, kameralne Sanatorium MIKOŁAJ, nowoczesny Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA oraz Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno – Rehabilitacyjny GÓRKA.

Od blisko 200 lat skutecznie leczone i rehabilitowane są tu schorzenia: reumatologiczne, neurologiczne, ortopedyczno-urazowe, kardiologiczne oraz dermatologiczne. Każdego roku Uzdrowisko odwiedza kilkadziesiąt tysięcy gości z kraju i zagranicy, którzy przyjeżdżają aby skorzystać z leczniczych właściwości tutejszych unikalnych wód siarczkowych oraz solanek jodkowych.

Nad prawidłowym i efektywnym przebiegiem kuracji czuwa wysoko wykwalifikowana kadra lekarska, pielęgniarska i fizjoterapeuci. Blisko 100 rodzajów dostępnych zabiegów, komfortowo wyposażone pokoje i smaczna zdrowa kuchnia sprawią, że można poczuć się tu wyjątkowo a spędzony czas pozostawi wspaniałe wspomnienia.

Po zabiegach, na Gości UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. czeka wiele atrakcji, które urozmaicą czas pobytu w kurorcie. Wśród nich są liczne wydarzenia kulturalne oraz szerokie możliwości zwiedzania regionu i najbliższej okolicy – pięknego i malowniczego Ponidzia. Szukając miejsca, gdzie można zadbać o zdrowie, odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, czy po prostu zregenerować swoje siły witalne warto odwiedzić UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.

Przykładowe formy pobytów:

POBYT LECZNICZY już od 235 zł os/dzień

Kuracja 6 lub 13-dniowa w Sanatorium MARCONI / KRYSTYNA

Cena obejmuje:

zakwaterowanie w komfortowo wyposażonym pokoju z łazienką i TV

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja

w pakiecie: 24 zabiegi (pobyt 6-dniowy) / 62 zabiegi (pobyt 13-dniowy)

TURNUS REHABILITACYJNY już od 2618 zł

za cały pobyt 14-dniowy w Sanatorium MARCONI / KRYSTYNA

Cena obejmuje:

zakwaterowanie w komfortowo wyposażonym pokoju z łazienką i TV

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja

w pakiecie: 40 zabiegów

LECZNICZE WODY SIARCZKOWE – NASZ NATURALNY SKARB.

Wody siarczkowe czerpane są bezpośrednio ze źródeł mineralnych UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. Ich lecznicze właściwości wiążą się z wchłanianiem dwuwartościowej siarki przez skórę, drogi oddechowe i przewód pokarmowy. W wyniku tego następuje aktywizacja procesów biochemicznych, przeciwzapalnych, przeciwreumatycznych i odtruwających w organizmie. Kąpiele i kuracja pitna wpływają na zwiększenie odporności organizmu, obniżenie poziomu cholesterolu i cukru we krwi, łagodzą bóle, powodują zmniejszenie obrzęków oraz poprawę ruchomości stawów. Woda siarczkowa jest ceniona również w kuracji dermatologicznej. Powoduje głębokie oczyszczanie skóry z równoczesną regeneracją tkanek. Lecznicze wody siarczkowe to unikalny dar natury, po który warto sięgnąć w trosce o własne zdrowie.

Więcej o UZDROWISKU BUSKO-ZDRÓJ S.A. i kuracji z wykorzystaniem słynnych leczniczych wód siarczkowych znajdziecie na stronie:

www.uzdrowiskobusko.pl

REZERWACJA POBYTÓW PEŁNOPŁATNYCH

tel. 41 370 38 00 | e-mail: rezerwacja@ubz.pl