Szukaj

„Nasz Senior” Kwiecień 2020

Nasz Senior Kwiecień 2020

Drogi Czytelniku!
To już czterdziesty pierwszy numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 JAKIE ZAKUPY SENIORZY ROBIĄ PRZEZ INTERNET?
4 KOLOROWY RAJ, CZYLI WIOSENNE KWIATY W OGRODZIE
6 ZAPIEKANKA MAKARONOWA BARDZO WARZYWNA
7 DIETA ODCHUDZAJĄCA BEZ WYRZECZEŃ – KILKA ŁATWYCH SPOSOBÓW
9 JAK DZIAŁA DEPILACJA LASEROWA W GABINECIE I W DOMU?
10 WITAMINY ROZPUSZCZALNE W WODZIE – WITAMINY Z GRUPY B12 ZABAWY DLA DZIADKÓW I MAŁYCH WNUKÓW
13 JAK RADZIĆ SOBIE Z ZAPOMINANIEM?
15 SERNIK NA ZIMNO STRACIATELLA
16 SPOSOBY NA NIETRZYMANIE MOCZU – TRENING PĘCHERZA I ĆWICZENIA MIĘŚNI KEGLA
18 CZY MOŻNA UCHRONIĆ SIĘ PRZED KORONAWIRUSEM
GŁÓWNEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO
19 CO MOŻE DAĆ KOBIECIE W CIĄŻY FIZJOTERAPIA?
21 WPŁYW SNU NA BÓLE GŁOWY I MIGRENY

Naciskając ten link pobierzesz numer 41 czasopisma „Nasz Senior”