„Nasz Senior” Luty 2020

Drogi Czytelniku!
To już trzydziesty dziewiąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 JAK POZBYĆ SIĘ MOLI Z MIESZKANIA?
4 NATURALNE SPOSOBY ODŚWIEŻANIA I OCZYSZCZANIA POWIETRZA
6 DELIKATNE PULPECIKI W SOSIE KOPERKOWYM
7 KUCHNIA DLA SENIORA
8 NATURALNY MIKROBIOM SKÓRY – CO TO TAKIEGO?
10 ALGI I ICH WALORY ZDROWOTNE
11 UDAR MÓZGU – JAKIE SĄ OBJAWY I KTO JEST W GRUPIE RYZYKA?
13 ARONIA I JEJ WPŁYW NA ORGANIZM
15 PIECZONA PAPRYKA FASZEROWANA
16 DRZEWKA BONSAI – WYJĄTKOWE ROŚLINY
18 MĘCZENNICA CIELISTA – WŁAŚCIWOŚCI I ZASTOSOWANIE
19 NALEŚNIKI. SŁODKO I PYSZNIE!
21 JAK DBAĆ O PRALKĘ?

Naciskając ten link pobierzesz numer 39 czasopisma „Nasz Senior”« (Poprzedni artykuł)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *