„Nasz Senior” Maj 2018

Nasz Senior Maj 2018

Drogi Czytelniku!
To już dziewiętnasty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Piękna wiosenna pogoda w pełni, dlatego korzystajmy z niej, póki trwa.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
Nasz Senior Kwiecień 2018„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 TWOJA EMERYTURA MOŻE BYĆ WYŻSZA
4 DFREE ROZWIĄZUJE PROBLEM NIETRZYMANIA MOCZU
5 SYSTEM OPIEKUŃCZO-RATUNKOWY SILVERCRS NOMINOWANY W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE SREBRNEJ GOSPODARKI
8 STARTUJE II EDYCJA KAMPANII „SENIOR ZNACZY SZACUNEK”
9 ROZRYWKA DLA OSÓB W PODESZŁYM WIEKU
11 GRILL Z CZTERECH STRON ŚWIATA
13 SENIOR W SANATORIUM
16 JAK OSZCZĘDNIE PROWADZIĆ DOM

Naciskając ten link pobierzesz numer 19 czasopisma „Nasz Senior”(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *