„Nasz Senior” Maj 2018

Nasz Senior Maj 2018

Drogi Czytelniku!
To już dziewiętnasty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Piękna wiosenna pogoda w pełni, dlatego korzystajmy z niej, póki trwa.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
Nasz Senior Kwiecień 2018„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 TWOJA EMERYTURA MOŻE BYĆ WYŻSZA
4 DFREE ROZWIĄZUJE PROBLEM NIETRZYMANIA MOCZU
5 SYSTEM OPIEKUŃCZO-RATUNKOWY SILVERCRS NOMINOWANY W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE SREBRNEJ GOSPODARKI
8 STARTUJE II EDYCJA KAMPANII „SENIOR ZNACZY SZACUNEK”
9 ROZRYWKA DLA OSÓB W PODESZŁYM WIEKU
11 GRILL Z CZTERECH STRON ŚWIATA
13 SENIOR W SANATORIUM
16 JAK OSZCZĘDNIE PROWADZIĆ DOM

Naciskając ten link pobierzesz numer 19 czasopisma „Nasz Senior”(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *