“Nasz Senior” Maj 2020

Drogi Czytelniku!
To już czterdziesty drugi numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 CIASTO POMARAŃCZOWO-MIGDAŁOWE
4 JAK WYGLĄDA KONTROLA GRANICZNA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM?
6 PIECZONE JABŁKA W KILKU PYSZNYCH ODSŁONACH
7 ZNIESIENIE WSPÓŁWŁASNOŚCI GOSPODARSTWA ROLNEGO
9 DOMOWE SPOSOBY NA ELEKTRYZUJĄCE WŁOSY
10 SENIOR I KAWA – CZY KOFEINA MOŻE WYSTĘPOWAĆ W DIECIE OSOBY STARSZEJ?
12 CIENIE POD OCZAMI – O JAKICH CHOROBACH MOGĄ ŚWIADCZYĆ?
13 SYLWETKA SENIORA JAKO KONSUMENTA
15 FAWORKI PIECZONE
16 DARMOWA POMOC PRAWNA RÓWNIEŻ DLA SENIORA
18 NIEALKOHOLOWE STŁUSZCZENIE WĄTROBY – PRZYCZYNY I OBJAWY
19 BRODAWKI WIRUSOWE – JAK WYGLĄDAJĄ?
21 ŁAMANIE STEREOTYPÓW NA TEMAT SENIORÓW

Naciskając ten link pobierzesz numer 42 czasopisma “Nasz Senior”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *