Szukaj

„Nasz Senior” Maj 2021

Nasz Senior Maj 2021

Drogi Czytelniku!
To już pięćdziesiąty czwarty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 ZWYRODNIENIE PLAMKI ŻÓŁTEJ (AMD) A DIETA
5 JAK WIEK WPŁYWA NA ODPORNOŚĆ ORGANIZMU?
6 BAKŁAŻAN FASZEROWANY
8 POMYSŁY NA MAJÓWKOWE WEEKENDY DLA SENIORA
9 OSTRE I PRZEWLEKŁE ZAPALENIE TRZUSTKI – JAKIE SĄ OBJAWY I PRZYCZYNY?
11 KIEDY SĄD NIE ORZEKNIE ROZWODU – PRZESŁANKI NEGATYWNE
13 PIERWIASTKI ŚLADOWE I ICH SZKODLIWY WPŁYW NA ZDROWIE CZŁOWIEKA
15 KRZTUSIEC A COVID-19
16 ZWIERZAK DLA SENIORA – CZY TO DOBRY POMYSŁ?
18 SPISANIE TESTAMENTU. SENIORZE – NIE BÓJ SIĘ TEGO!
19 PASZTET DROBIOWO-WARZYWNY
19 HERBATA – DLACZEGO WARTO JĄ PIĆ?

Naciskając ten link pobierzesz numer 54 czasopisma „Nasz Senior”.