„Nasz Senior” Październik 2019

Drogi Czytelniku!
To już trzydziesty piąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 DIETA ANTYMIGRENOWA
4 DYNIA – BOGACTWO WITAMIN I MIKROELEMENTÓW
5 WNIOSKI O 500+ DLA OSÓB NIESAMODZIELNYCH MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ
7 NATURALNE PŁUKANKI DO UST – JAK ZROBIĆ PŁYN W DOMU?
8 GOFRY NA KILKA SPOSOBÓW
10 JAK LEPIEJ SPAĆ?
11 ALOES – POZNAJ WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI TEJ ROŚLINY
12 PRZYCZYNY CHRAPANIA
13 DROŻDŻÓWKI ZAWIJANE Z SEREM
15 MYCIE OKIEN – PRAKTYCZNE PORADY
16 CIASTO Z CUKINII
18 SUBSTANCJE TOKSYCZNE WYSTĘPUJĄCE W ŻYWNOŚCI
19 OMLET NA SŁODKO I WYTRAWNIE
21 WŁAŚCIWOŚCI OLEJU KOKOSOWEGO

Naciskając ten link pobierzesz numer 35 czasopisma „Nasz Senior”(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *