“Nasz Senior” Październik 2019

Drogi Czytelniku!
To już trzydziesty piąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 DIETA ANTYMIGRENOWA
4 DYNIA – BOGACTWO WITAMIN I MIKROELEMENTÓW
5 WNIOSKI O 500+ DLA OSÓB NIESAMODZIELNYCH MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ
7 NATURALNE PŁUKANKI DO UST – JAK ZROBIĆ PŁYN W DOMU?
8 GOFRY NA KILKA SPOSOBÓW
10 JAK LEPIEJ SPAĆ?
11 ALOES – POZNAJ WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI TEJ ROŚLINY
12 PRZYCZYNY CHRAPANIA
13 DROŻDŻÓWKI ZAWIJANE Z SEREM
15 MYCIE OKIEN – PRAKTYCZNE PORADY
16 CIASTO Z CUKINII
18 SUBSTANCJE TOKSYCZNE WYSTĘPUJĄCE W ŻYWNOŚCI
19 OMLET NA SŁODKO I WYTRAWNIE
21 WŁAŚCIWOŚCI OLEJU KOKOSOWEGO

Naciskając ten link pobierzesz numer 35 czasopisma “Nasz Senior”(Następny artykuł) »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *