“Nasz Senior” Sierpień 2020

Drogi Czytelniku!
To już czterdziesty piąty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 USZKODZENIE MÓZGU W PRZEBIEGU COVID-19
4 RENTA – CZYM JEST, JAKIE SĄ JEJ RODZAJE – CZĘŚĆ 1
6 RENTA – CZYM JEST, JAKIE SĄ JEJ RODZAJE – CZĘŚĆ 2
7 DOMOWY KEBAB
9 NIE LEKCEWAŻMY OBJAWÓW ALERGII
10 JAK UCHRONIĆ ROŚLINY PRZED ŚLIMAKAMI?
12 BEZOBJAWOWE ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM SARS-COV-2
13 TARTA Z CUKINIĄ I POREM
15 ROŚLINY ODSTRASZAJĄCE MRÓWKI – SPRAWDŹ, CO POSADZIĆ NA RABACIE!
16 NATURALNE SPOSOBY NA POROST WŁOSÓW
18 ALERGIA NA PROTEZĘ ZĘBOWĄ – JAKIE SĄ OBJAWY?
20 JAK W PROSTY SPOSÓB PODWYŻSZYĆ EMERYTURĘ

Naciskając ten link pobierzesz numer 45 czasopisma “Nasz Senior”« (Poprzedni artykuł)Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *