Szukaj

„Nasz Senior” Styczeń 2019

Drogi Czytelniku!
To już dwudziesty siódmy numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 FUNDUSZE SENIORA – UWAŻAJ NA SZYBKIE POŻYCZKI I KREDYTY
4 ZALECENIA ŻYWIENIOWE DLA SENIORÓW PO ZAWALE MIĘŚNIA SERCOWEGO
6 SZAŁWIA – NIE TYLKO ODKAŻA!
7 MIŁOŚĆ NIE ZNA WIEKU, CIAŁO NIESTETY TAK – ZIOŁOWE WSPARCIE SPRAWNOŚCI SEKSUALNEJ
8 NAUCZ SENIORA, JAK KORZYSTAĆ Z INTERNETU!
10 POLSCY SENIORZY W SZPONACH ZADŁUŻENIA
11 BAKTERIA HELICOBACTER PYLORI A RAK ŻOŁĄDKA
13 CIAŁO OBCE W OKU – PIERWSZA POMOC
14 LEGALNA NIANIA – KORZYŚCI DLA RODZICÓW I OPIEKUNKI
16 KIEDY MOŻNA WNIEŚĆ O ORZECZENIE SEPARACJI?
17 JAK POSTĘPOWAĆ PRZY CHOROBIE REFLUKSOWEJ PRZEŁYKU?
19 JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY LEKIEM ORYGINALNYM, A JEGO ZAMIENNIKIEM
21 WSPARCIE PRZY PODAGRZE I ODCHUDZANIU – SELER!

Naciskając ten link pobierzesz numer 27 czasopisma „Nasz Senior”