/* */

“Nasz Senior” Styczeń 2020

Drogi Czytelniku!
To już trzydziesty ósmy numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 FOTOKALENDARZ – DLACZEGO WARTO?
4 PORADY, DZIĘKI KTÓRYM PRZEDŁUŻYSZ TRWAŁOŚĆ CIĘTYCH KWIATÓW
6 CHLEBEK OWSIANY W TRZECH SMAKACH
7 PRZEPISY NA DOMOWE ODŚWIEŻACZE POWIETRZA
9 TERAPIA DDA
10 SERNIK Z SOSEM MALINOWYM
12 WODOODPORNY SMARTWATCH
13 SPRYTNE SPOSOBY NA OSZCZĘDZANIE PIENIĘDZY
15 HUMMUS – WERSJA KLASYCZNA I Z DODATKAMI
16 BLIK – CZYM JEST I JAK DZIAŁA?
18 AMARANTUS (SZARŁAT) I JEGO WPŁYW NA ZDROWIE
19 ROPOWICA – RYZYKO INFEKCJI WZRASTA U DIABETYKÓW

Naciskając ten link pobierzesz numer 38 czasopisma “Nasz Senior”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *