Szukaj

Preparat antywirusowy MINERALS

Preparaty MINERALS przeznaczone są do ochrony przed:

 • BAKTERIAMI (m.in. gronkowce),
 • GRZYBAMI (m.in. pleśnie i mączniaki),
 • WIRUSAMI (m.in. SARS2_Cov2).

 Preparaty MINERALS używane są:

 • do skóry,
 • do tekstyliów,
 • do wyposażenia domów, sklepów, biur, aut, gabinetów itd.
 • w podróży,
 • w pracy.

W zastosowaniu osobistym należy spryskiwać całą powierzchnię ubrania oraz skórę dłoni i twarzy co daje ochronę permanentną przez cały dzień. Wszędzie, gdzie będziesz: w pociągu, autobusie, w metrze, w TAXI, w sklepie, w gabinecie, w kinie
i teatrze itd. możesz użyć preparatu MINERALS.

Preparaty MINERALS Standard i MINERALS Professional to przełom w historii zastosowań technik i technologii w walce z drobnoustrojami chorobotwórczymi polegający na permanentnej dekontaminacji.

Dotychczasowo stosowane tradycyjne środki do dezynfekcji wykazują działania doraźne, są skuteczne w chwili stosowania, działają maksymalnie kilka, kilkanaście sekund do momentu wyparowania. Po tym trzeba ponawiać wielokrotnie czynności dezynfekcyjne, aby utrzymać daną powierzchnię w stanie czystości mikrobiologicznej.

Nowatorskie i wyjątkowe produkty firmy FOR HEALTH serii MINERALS, powstały dzięki doświadczeniom ich twórców. Zastosowania nowoczesnej nanotechnologii
i inżynierii molekularnej, dzięki którym uzyskano nowatorskie funkcjonalności
i nieosiągalne wcześniej efekty skuteczności w sposobie dezynfekcji i cytostatycznego hamowania wzrostu mikroorganizmów chorobotwórczych, utrzymujące się permanentnie, nawet do 96 godzin po zastosowaniu!

KORZYŚCI i BEZPIECZEŃSTWO

 1. Używając, co 3-4 dni zużycie preparatu jest 2-3 krotnie mniejsze od typowych środków. Dzięki czemu odkażanie, dekontaminacja mogą być do 4 razy tańsze (mniej płynu, rzadziej wykonywane zabiegi, mniejszy nakład pracy, produkt bezpieczny w użyciu, niepalny, nieeksplozyjny itd.).
 2. Preparaty można nanosić przy użyciu wszelkiego rodzaju opryskiwacze. Zalecamy używanie zamgławiaczy, szczególnie oszczędną metodą ultradźwiękową ULV.
 3. Preparaty mają szeroki zakres dezynfekcji i permanentnej dekontaminacji (bakterii, grzybów, wirusów) są szczególnie preferowane w okresie zagrożenia pandemią SARS2-Cov2.
 4. Substancje wykazują gwarantowaną permanentną skuteczność dekontaminacji do 96 godzin, nawet w pomieszczeniach specjalnego przeznaczenia.
 5. Wykazują łagodne działanie na skórę człowieka (MINERALS Standard), jest szczególnie polecany dla skóry wrażliwej.
 6. Nadają się również do bielizny osobistej oraz do higieny intymnej.
 7. Nie kolidują z kosmetykami i dermoceutykami.
 8. Nie powodują korozji biżuterii lub kamieni szlachetnych.
 9. Nie odbarwiają i/lub nie zabarwiają tkanin lub skóry.
 10. Nie zawierają substancji niebezpiecznych: żrących, wybuchowych i łatwopalnych.
 11. Nie niszczą i nie odbarwiają powierzchni, z którymi mają styczność (tekstylia, tkaniny, tapicerki, meble, itp.)
 12. Nie niszczą, nie korodują elektroniki i instalacji budynków (tablice bezpieczników, styczniki, programatory, czujniki itp.)
 13. Nie wymagają w treści etykiet zastosowania piktogramów ostrzegawczych
  w związku z nieprzekraczaniem dozwolonych stężeń substancji aktywnej
  (H2O2 ≤ 4,9 %)
 14. W przypadku nawet nieprawidłowego użycia i/lub niedozwolonego zastosowania przez pracowników z podstawowymi zasadami BHP i instrukcją użycia preparatu na terenie zakładu pracy, jego skutki działania nie mogą być podstawą do roszczeń z tytułu utraty zdrowia przez pracowników i innych osób przebywających na terenie, np. klientów sklepów i biur, gości weselnych, klientów, hoteli itp. (posiadają oceny bezpieczeństwa dla zawartych w nim substancji, a używanych m.in. w produkcji wyrobów kosmetycznych).
 15. Dodatkowe zastosowania: do dekontaminacji specjalnych delikatnych eksponatów historycznych oraz obiektów zabytkowych i ich wyposażenia tj. fresków, witraży, obrazów i innych dzieł sztuki.
 16. Są preferowane i zalecane do dekontaminacji delikatnych i drogich tkanin
  i naturalnych, wyrobów ze skóry, tapicerki samochodowej lub drogich mebli…
 17. Spełniają zsynchronizowane normy EU – PN w zakresie badań testowych i oceny skuteczności: MINERALS Standard w 1 grupie (powierzchnia skóry człowieka) oraz MINERALS Professional w 2 i 4 (powierzchnie dowolnych przedmiotów oraz mających kontakt z wodą pitną i żywnością).

Produkty są zarejestrowane i dopuszczone do użycia i sprzedaży przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Leczniczych i Produktów Biobójczych RP.

KUP PREPARAT MINERALS