Szukaj

Bezpieczny senior – jak nie dać się oszukać w Internecie – webinarium 22.01.2024 – 17:30

Zapraszamy na webinarium CEDUR „Bezpieczny senior – jak nie dać się oszukać w Internecie” 22 stycznia 2024 roku o godz. 17:30

Webinarium, czyli szkolenie odbędzie się w formie elektronicznej.

Spotkanie online (webinarium) jest zaprojektowane z myślą o seniorach i ich opiekunach, ponieważ ta grupa społeczna jest szczególnie narażona na działania cyberprzestępców.

Celem jest przekazanie w prosty i zrozumiały sposób informacji na temat potencjalnych zagrożeń na rynku finansowym, które przynosi zastosowanie nowoczesnych technologii.

Zgłoszenia na webinarium należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego online. Możliwy jest udział indywidualny oraz grupowy (przez domy seniora, kluby, domy pomocy społecznej, biblioteki itp.). Przy zgłoszeniu grupowym, w formularzu rejestracyjnym prosimy o podanie przybliżonej liczby uczestników.

Webinarium jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR. Wydarzenie powstaje we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Do udziału w webinarium niezbędne jest stabilne połączenie internetowe. Możliwość uczestnictwa przez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację. Dodatkowe informacje techniczne będą wysłane po potwierdzeniu zgłoszenia.

Potwierdzenia udziału w webinarium będą wysyłane przed jego rozpoczęciem. Szczegółowe informacje techniczne zostaną wysłane po tym, jak uczestnik otrzyma zaproszenie na spotkanie.

Zgłoszenia na webinarium będą przyjmowane do dnia jego rozpoczęcia. Potwierdzenia udziału dla zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia, będą przesyłane na bieżąco.

Udział w spotkaniu online (webinarium) jest bezpłatny.

Link do formularza zgłoszeniowego

Link do strony informacyjnej w KNF

Link do programu webinarium