/* */

“Nasz Senior” Grudzień 2019

Drogi Czytelniku!
To już trzydziesty siódmy numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

 

W tym numerze:

3 RODZAJE OSOBOWOŚCI – SPRAWDŹ, JAKIM JESTEŚ TYPEM CZŁOWIEKA
5 HISTAMINA – JAK DZIAŁA, W JAKICH PRODUKTACH WYSTĘPUJE?
6 ZŁOTY NAPÓJ Z KURKUMĄ
8 NERWICA PRZEŁYKU – OBJAWY
9 SUPERFOODS W ZAPOMNIANYM WYDANIU – KAPUSTA
11 NAPOJE ROŚLINNE JAKO ZAMIENNIK MLEKA. CZĘŚĆ I
12 NAPOJE ROŚLINNE JAKO ZAMIENNIK MLEKA. CZĘŚĆ II
14 DELIRIUM U SENIORÓW
16 JAK DBAĆ O SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ W WIEKU STARSZYM?
18 PARABENY – BEZPIECZNE CZY NIE?
19 DIETA W CHOROBIE HASHIMOTO
21 NIEWYDOLNOŚĆ LEWEJ KOMORY SERCA – OBJAWY

Naciskając ten link pobierzesz numer 37 czasopisma “Nasz Senior”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *