“Nasz Senior” Marzec 2020

Drogi Czytelniku!
To już czterdziesty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 JAK PRZYGOTOWAĆ DOM NA POJAWIENIE SIĘ SZCZENIAKA?
4 POCHŁANIACZ WILGOCI – JAK WYBRAĆ?
6 CURRY Z CIECIERZYCĄ
7 E-RECEPTY – WADY I ZALETY
9 SERUM DO CERY DOJRZAŁEJ – JAK STOSOWAĆ TEN KOSMETYK?
10 WŁAŚCIWOŚCI ZDROWOTNE NASION SOI
12 WRZODZIEJĄCE ZAPALENIE JELITA GRUBEGO – CO TO ZA CHOROBA?
13 SIEMIĘ LNIANE I JEGO WŁAŚCIWOŚCI
15 ZUPA PIECZARKOWA Z WARZYWAMI I MAKARONEM
16 ,,PODATKI OD CUKRU” – SŁUSZNIE?
18 KAMICA ŻÓŁCIOWA A DIETA I STAN ZDROWIA
19 WSKAZANIA DO STOSOWANIA DIETY BEZGLUTENOWEJ

Naciskając ten link pobierzesz numer 40 czasopisma “Nasz Senior”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *