Szukaj

„Nasz Senior” Wrzesień 2020

Nasz Senior Wrzesień 2020

Drogi Czytelniku!
To już czterdziesty szósty numer drukowanej wersji magazynu „Nasz Senior”. Zachęcamy do dzielenia się miesięcznikiem „Nasz Senior” z najbliższymi.
W życiu Seniorów możesz uczestniczyć razem z portalem internetowym – www.naszsenior.pl. Jako nasze wspólne dobro, służy on nam do obiektywnego dostrzegania realnych problemów, aktywizowania działań, pomaganiu w naszym rozwoju duchowymi intelektualnym.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl w formie pliku PDF. Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Dzięki temu możesz samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszsenior.pl regularnie zamieszcza aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony. Drogi Czytelniku, „Nasz Senior” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.
Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do częstego odwiedzania portalu www.naszsenior.pl oraz sięgania po wersję drukowaną.

W tym numerze:

3 ODPORNOŚĆ NA KORONAWIRUSA SARS-COV-2
4 WALORYZACJA EMERYTUR 2021 – MOŻLIWY WZROST ŚWIADCZEŃ O 200 ZŁ?
6 UMOWA DAROWIZNY – PODSTAWOWE INFORMACJE
7 NALEŚNIKI PO MEKSYKAŃSKU
9 CZERNIAK SKÓRY – KTO JEST NAJBARDZIEJ NARAŻONY NA ZACHOROWANIE?
10 OCET Z KOPREM WŁOSKIM, CHILI I SZAFRANEM – ZRÓB GO SAMODZIELNIE!
12 ZAKAŻENIE KORONAWIRUSEM A POJĘCIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO I SUPERROZNOSICIELI
13 BEZA Z KREMEM I OWOCAMI
15 ROŚLINY ODSTRASZAJĄCE KOTY Z OGRODU
16 DOMOWY SPRAY PO OPALANIU – ŁAGODZI ZACZERWIENIENIE I CHRONI SKÓRĘ!
18 GDY OPIEKA NAD BLISKIM WYCZERPUJE. ZESPÓŁ STRESU OPIEKUNA A DEMENCJA

Naciskając ten link pobierzesz numer 46 czasopisma „Nasz Senior”