Bezpłatne warsztaty dla opiekunów osób starszych w Zielonej Górze już jutro

Korzystanie z usług opiekuńczych przy opiece nad seniorem

Jeśli opiekujesz się starszą osobą i potrzebujesz dodatkowej wiedzy to w najbliższą środę, 10 lipca możesz skorzystać z darmowej porady specjalisty Akademii Opiekunów, który poprowadzi swoje warsztaty w Zielonej Górze. W ramach programu „Spotkania z opieką” doświadczona pielęgniarka odpowie na Twoje pytania.

Szkolenia są dla osób, które zawodowo zajmują się specjalistyczną opieką nad osobami starszymi, ale także dla tzw. opiekunów rodzinnych. – Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, a to oznacza, że tego typu inicjatywy są bardzo potrzebne. Opiekunowie chcą się dokształcać, bo wiedzą, że odpowiednie dbanie o zdrowie seniora składa się z wielu czynników. Dlatego w Zielonej Górze pielęgniarka opowie o specjalistycznej opiece nad podopiecznym z demencją – mówi Tomasz Piłat, dyrektor Akademii Opiekunów.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 przy ul. Ludwika Zamenhofa 1 i potrwa około 2-3 godzin. Na opiekunów czekają zestawy szkoleniowe oraz certyfikaty potwierdzające obecność. Temat warsztatów to „Opieka nad podopiecznym z demencją i podstawowe techniki transferu.”

Aby zapisać się na warsztaty należy dzwonić pod numer telefonu: 12 347 64 94. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy osoby związane z opieką, opiekunów oraz tych, którzy po prostu chcą pogłębić swoją wiedzę.

Zachęcamy do zapisów na warsztaty, a po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę internetową www.akademiaopiekunow.pl

Joanna Kotowska
602 648 223

Biuro Prasowe Akademii Opiekunów
www.akademiaopiekunow.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *